Stand
Nr
Team
W
P
1
Hapse Boys 1
16
39
2
Herpinia 1
16
32
3
Festilent 1
16
30
4
Cito 1
17
28
5
Constantia 1
17
26
6
SIOL 1
15
23
7
HBV 1
17
23
8
SDDL 1
16
20
Stand
Nr
Team
W
P
5
Estria 2
14
19
5
Juliana Mill 3
0
0
6
Venhorst 2
12
18
7
SIOL 2
12
18
8
Constantia 2
13
18
9
Hapse Boys 3
10
13
10
SV Milsbeek 2
13
11
11
RKOSV Achates 3
12
3
Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand
Nr
Team
W
P
2
Olympia '18 F6G
7
16
3
VIOS'38 F2
8
16
4
Juliana Mill F4
8
14
5
FC de Rakt F4
8
13
6
ST Excellent/Wester
8
11
7
RKOSV Achates F4
8
6
8
UDI'19/Beter Bed F1
8
3
9
SIOL F3G
7
1
Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand
Nr
Team
W
P
4
Gassel JO11-2
9
16
5
HBV JO11-1
9
16
6
Vianen Vooruit JO11
9
13
7
Olympia'18 JO11-4
9
9
8
SES JO11-2G
9
6
9
ST Constantia/Menos
9
1
10
Hapse Boys JO11-2
2
0
10
SIOL JO11-3
9
1
Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand
Nr
Team
W
P
1
Vitesse'08 JO9-4
9
27
2
RKOSV Achates JO9-3
9
21
3
ST Constantia/Menos
9
21
4
Juliana Mill JO9-5
9
18
5
JVC Cuijk JO9-5
9
15
6
SIOL JO9-3
9
12
7
Olympia'18 JO9-5
9
10
8
ST Excellent/Wester
9
6
Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand

Op dit moment is er geen stand beschikbaar.

Stand
Nr
Team
W
P
1
HBV VR1
11
28
2
Vitesse'08 VR1
11
25
3
Juliana Mill VR1
12
23
4
RKOSV Achates VR1
11
22
5
Vianen Vooruit VR1
12
21
6
Hapse Boys VR1
9
11
7
SIOL VR1
12
10
8
ST Estria/GVV '57/S
12
9
Verjaardagen: Dylan Kuppen (10), Lotte Koolen (10), Patrick Jansen (30), Pim Poels (30)
Namens SIOL.nl van harte gefeliciteerd en we hopen op een mooie dag voor jou!
Vrienden van SIOL

Bent u geen ondernemer, maar wilt u toch vv SIOL met een kleine bijdrage sponsoren? Wordt dan nu 'Vriend van SIOL' en help mee aan de verdere ontwikkeling van onze vereniging!

Met uw bijdrage hopen we op korte termijn ons eerste doel te realiseren: nieuwe dug-outs op het hoofdveld van vv SIOL!

Komende wedstrijden

De komende 21 dagen worden de volgende wedstrijden gespeeld door teams van SIOL.

Nr. Datum Aanvang Wedstrijd Type
66646 25-03-2017 14:30 uur SIOL JO19-1 - Toxandria JO19-1 Competitie
67389 25-03-2017 14:30 uur SIOL JO17-1 - De Zwaluw JO17-1 Competitie
69337 25-03-2017 12:45 uur Constantia JO15-1 - SIOL JO15-1 Competitie
69445 25-03-2017 13:00 uur SIOL JO15-2 - Olympia'18 JO15-3 Competitie
71905 25-03-2017 11:30 uur UDI'19/Beter Bed JO13-4 - SIOL JO13-1 Competitie
72546 25-03-2017 13:00 uur SIOL JO13-2 - De Zwaluw JO13-1 Competitie
74308 25-03-2017 10:45 uur VIOS'38 JO11-1 - SIOL JO11-1 Competitie
74580 25-03-2017 11:30 uur SV Milsbeek JO11-1 - SIOL JO11-2 Competitie
75800 25-03-2017 11:00 uur SIOL JO11-3 - Estria JO11-3 Competitie
76888 25-03-2017 10:30 uur SIOL JO11-4 - Toxandria JO11-2 Competitie
77359 25-03-2017 09:00 uur SIOL JO9-1 - SES JO9-1 Competitie
80289 25-03-2017 09:00 uur SIOL JO7-1/SIOL JO7-2 - Excellent JO7-1 Competitie
80084 25-03-2017 09:30 uur ST Estria/SCV'58 JO7-1 - SIOL JO7-3/SIOL JO7-4 Competitie
78537 25-03-2017 09:30 uur Heijen JO9-1G - SIOL JO9-2 Competitie
79323 25-03-2017 08:45 uur Olympia'18 JO9-5 - SIOL JO9-3 Competitie
81784 25-03-2017 11:00 uur SIOL JO11-2 - De Zwaluw JO11-2G Competitie
82238 25-03-2017 09:00 uur SIOL JO9-4 - ST HRC'27/Stormvogels'28 JO9-3G Competitie
82326 25-03-2017 10:30 uur SIOL JO11-2 - Estria JO11-3 Competitie
82317 25-03-2017 10:30 uur SIOL JO11-3 - De Zwaluw JO11-2G Competitie
 
23489 26-03-2017 11:30 uur Astrantia 2 - SIOL 3 Competitie
23950 26-03-2017 10:00 uur SIOL 4 - Vianen Vooruit 3 Competitie
32641 26-03-2017 12:00 uur SIOL 2 - RKOSV Achates 3 Competitie
35539 26-03-2017 10:00 uur ST Estria/GVV '57/SCV'58 VR1 - SIOL VR1 Competitie
8722 26-03-2017 14:30 uur Hapse Boys 1 - SIOL 1 Competitie
 
66051 01-04-2017 14:30 uur Odiliapeel/Braks Gro JO19-1 - SIOL JO19-1 Competitie
68922 01-04-2017 13:00 uur SIOL JO15-1 - OSS'20 JO15-2 Competitie
69448 01-04-2017 13:00 uur SIOL JO15-2 - Ysselsteyn JO15-2 Competitie
72092 01-04-2017 13:00 uur SIOL JO13-1 - FC Uden JO13-3 Competitie
72566 01-04-2017 10:30 uur DSV JO13-2 - SIOL JO13-2 Competitie
73991 01-04-2017 10:30 uur SIOL JO11-1 - RKOSV Achates JO11-1G Competitie
74877 01-04-2017 11:00 uur SIOL JO11-2 - Gassel JO11-1 Competitie
76193 01-04-2017 09:00 uur Vitesse'08 JO11-3 - SIOL JO11-3 Competitie
76716 01-04-2017 10:45 uur Juliana Mill JO11-4 - SIOL JO11-4 Competitie
77487 01-04-2017 11:00 uur Vitesse'08 JO9-1 - SIOL JO9-1 Competitie
80848 01-04-2017 10:00 uur Vianen Vooruit JO7-1 - SIOL JO7-1/SIOL JO7-2 Competitie
80742 01-04-2017 09:00 uur SIOL JO7-3/SIOL JO7-4 - ST De Willy's/SC. St. Hubert JO7-1/JO7-2 Competitie
78502 01-04-2017 09:00 uur SIOL JO9-2 - VCO JO9-1G Competitie
79470 01-04-2017 09:00 uur SIOL JO9-3 - JVC Cuijk JO9-6 Competitie
79934 01-04-2017 11:00 uur Vitesse'08 JO9-5 - SIOL JO9-4 Competitie
81785 01-04-2017 09:30 uur Toxandria JO11-2 - SIOL JO11-2 Competitie
82327 01-04-2017 09:00 uur Vitesse'08 JO11-3 - SIOL JO11-2 Competitie
82318 01-04-2017 09:30 uur Toxandria JO11-2 - SIOL JO11-3 Competitie
82525 01-04-2017 14:30 uur ST SV Astrantia/Milsbeek JO17-1 - SIOL JO17-1 Competitie
 
26821 02-04-2017 09:30 uur SIOL 3 - De Zwaluw 5 Competitie
25171 02-04-2017 10:30 uur Odiliapeel/Braks Gro 3 - SIOL 4 Competitie
32662 02-04-2017 11:00 uur SV Milsbeek 2 - SIOL 2 Competitie
36027 02-04-2017 11:30 uur SIOL VR1 - Juliana Mill VR1 Competitie
7387 02-04-2017 14:30 uur SIOL 1 - Festilent 1 Competitie
 
66345 08-04-2017 14:30 uur SIOL JO19-1 - FC Uden JO19-2 Competitie
67450 08-04-2017 14:30 uur SIOL JO17-1 - ST SV Astrantia/Milsbeek JO17-1 Competitie
69022 08-04-2017 13:00 uur Margriet JO15-3 - SIOL JO15-1 Competitie
69418 08-04-2017 14:00 uur ST De Willy's/SC. St. Hubert JO15-1 - SIOL JO15-2 Competitie
71916 08-04-2017 11:30 uur JVC Cuijk JO13-2 - SIOL JO13-1 Competitie
72544 08-04-2017 13:00 uur SIOL JO13-2 - ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3 Competitie
73737 08-04-2017 10:00 uur Volharding JO11-1 - SIOL JO11-1 Competitie
75364 08-04-2017 09:30 uur Hapse Boys JO11-1G - SIOL JO11-2 Competitie
75802 08-04-2017 11:00 uur SIOL JO11-3 - Toxandria JO11-1G Competitie
76884 08-04-2017 10:30 uur SIOL JO11-4 - Olympia'18 JO11-7G Competitie
77355 08-04-2017 09:00 uur SIOL JO9-1 - JVC Cuijk JO9-1 Competitie
80288 08-04-2017 09:00 uur SIOL JO7-1/SIOL JO7-2 - Toxandria JO7-1/Toxandria JO7-2 Competitie
80537 08-04-2017 08:45 uur Juliana Mill JO7-1/Juliana Mill JO7-2 - SIOL JO7-3/SIOL JO7-4 Competitie
78632 08-04-2017 09:30 uur HBV JO9-1G - SIOL JO9-2 Competitie
79997 08-04-2017 10:00 uur GVV'57 JO9-4 - SIOL JO9-3 Competitie
79476 08-04-2017 09:00 uur SIOL JO9-4 - Hapse Boys JO9-3G Competitie
81786 08-04-2017 11:00 uur SIOL JO11-2 - Juliana Mill JO11-4 Competitie
82328 08-04-2017 10:30 uur SIOL JO11-2 - Toxandria JO11-1G Competitie
82319 08-04-2017 10:30 uur SIOL JO11-3 - Juliana Mill JO11-4 Competitie
82527 08-04-2017 14:30 uur SIOL JO17-1 - Olympia'18 JO17-2 Competitie
 
24495 09-04-2017 12:00 uur Olympia'18 7 - SIOL 3 Competitie
26571 09-04-2017 10:00 uur SIOL 4 - SC St Hubert 3 Competitie
32646 09-04-2017 12:00 uur SIOL 2 - Constantia 2 Competitie
35526 09-04-2017 11:00 uur HBV VR1 - SIOL VR1 Competitie
7957 09-04-2017 14:30 uur SES 1 - SIOL 1 Competitie
Textiel recycling SIOL i.s.m. Drietex

Naast oud papier kunt u nu ook voor de inlevering van al uw gebruikte kleding, schoeisel terecht bij Voetbalvereniging SIOL. SIOL krijgt voor het papier en de kleding een klein bedrag per kg. Dat geld wordt door SIOL gebruikt voor extra activiteiten voor de jeugd en om de contributie voor de jeugd laag te houden, zodat iedereen kan blijven voetballen.

Evenementen & Activiteiten SIOL

Wilt u iets in plannen en wilt u rekening houden met evenementen en/of activiteiten van SIOL? Of bent u gewoon benieuwd wat er op een bepaalde dag plaatsvind? Bekijk dan snel de kalender van SIOL!

Sponsoren en subsponsoren
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • Partycentrum De Bond
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Hahebo
  • VCL Group
  • Plugro
  • Auto Jetten Cuijk
  • Café d'n Diño
  • Cruijsen ten Haaf
  • Bussers Installatie
  • Vrienden van SIOL
  • Primera
  • Schadenet van Eerden
  • Pannenkoekenhuis de 7 Dwergen
  • Baby and Joy
  • Bronsgieterij Kemner
  • Grassfit
  • Hofmans van Benthum
  • Klaver Expertise
  • Rooijendijk bouw
  • iquality
  • Van Kempen Advocaten
  • Fysiotherapie Cuijk Centrum
  • Jochems Machinery
  • Rombouts Schilderwerken
  • Autorijschool Johan Bos
  • Stoks Optiek
  • Hans Lemmens Tweewielers
  • StarLandscaping
  • Lake Invest
  • Tandartsenpraktijk Borger
  • Pizzeria Sphinx
  • Julian's Eethuis
  • De GROOT-Handel B.V.
  • Enorm Stevens
  • Pizzeria Istanbul
  • Prokol Protective Coatings BV
  • Coating Shop
  • Palettie Mannenmode
  • Jumbo Cuijk
  • JM-Productions
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • Partycentrum De Bond
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Hahebo
  • VCL Group
  • Plugro
  • Auto Jetten Cuijk
  • Café d'n Diño
  • Cruijsen ten Haaf
  • Bussers Installatie
  • Vrienden van SIOL
  • Primera
  • Schadenet van Eerden
  • Pannenkoekenhuis de 7 Dwergen
  • Baby and Joy
  • Bronsgieterij Kemner
  • Grassfit
  • Hofmans van Benthum
  • Klaver Expertise
  • Rooijendijk bouw
  • iquality
  • Van Kempen Advocaten
  • Fysiotherapie Cuijk Centrum
  • Jochems Machinery
  • Rombouts Schilderwerken
  • Autorijschool Johan Bos
  • Stoks Optiek
  • Hans Lemmens Tweewielers
  • StarLandscaping
  • Lake Invest
  • Tandartsenpraktijk Borger
  • Pizzeria Sphinx
  • Julian's Eethuis
  • De GROOT-Handel B.V.
  • Enorm Stevens
  • Pizzeria Istanbul
  • Prokol Protective Coatings BV
  • Coating Shop
  • Palettie Mannenmode
  • Jumbo Cuijk
  • JM-Productions
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • Partycentrum De Bond
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Hahebo
  • VCL Group
  • Plugro
  • Auto Jetten Cuijk
  • Café d'n Diño
  • Cruijsen ten Haaf
  • Bussers Installatie
  • Vrienden van SIOL
  • Primera
  • Schadenet van Eerden
  • Pannenkoekenhuis de 7 Dwergen
  • Baby and Joy
  • Bronsgieterij Kemner
  • Grassfit
  • Hofmans van Benthum
  • Klaver Expertise
  • Rooijendijk bouw
  • iquality
  • Van Kempen Advocaten
  • Fysiotherapie Cuijk Centrum
  • Jochems Machinery
  • Rombouts Schilderwerken
  • Autorijschool Johan Bos
  • Stoks Optiek
  • Hans Lemmens Tweewielers
  • StarLandscaping
  • Lake Invest
  • Tandartsenpraktijk Borger
  • Pizzeria Sphinx
  • Julian's Eethuis
  • De GROOT-Handel B.V.
  • Enorm Stevens
  • Pizzeria Istanbul
  • Prokol Protective Coatings BV
  • Coating Shop
  • Palettie Mannenmode
  • Jumbo Cuijk
  • JM-Productions
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • Partycentrum De Bond
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Hahebo
  • VCL Group
  • Plugro
  • Auto Jetten Cuijk
  • Café d'n Diño
  • Cruijsen ten Haaf
  • Bussers Installatie
  • Vrienden van SIOL
  • Primera
  • Schadenet van Eerden
  • Pannenkoekenhuis de 7 Dwergen
  • Baby and Joy
  • Bronsgieterij Kemner
  • Grassfit
  • Hofmans van Benthum
  • Klaver Expertise
  • Rooijendijk bouw
  • iquality
  • Van Kempen Advocaten
  • Fysiotherapie Cuijk Centrum
  • Jochems Machinery
  • Rombouts Schilderwerken
  • Autorijschool Johan Bos
  • Stoks Optiek
  • Hans Lemmens Tweewielers
  • StarLandscaping
  • Lake Invest
  • Tandartsenpraktijk Borger
  • Pizzeria Sphinx
  • Julian's Eethuis
  • De GROOT-Handel B.V.
  • Enorm Stevens
  • Pizzeria Istanbul
  • Prokol Protective Coatings BV
  • Coating Shop
  • Palettie Mannenmode
  • Jumbo Cuijk
  • JM-Productions
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • Partycentrum De Bond
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Hahebo
  • VCL Group
  • Plugro
  • Auto Jetten Cuijk
  • Café d'n Diño
  • Cruijsen ten Haaf
  • Bussers Installatie
  • Vrienden van SIOL
  • Primera
  • Schadenet van Eerden
  • Pannenkoekenhuis de 7 Dwergen
  • Baby and Joy
  • Bronsgieterij Kemner
  • Grassfit
  • Hofmans van Benthum
  • Klaver Expertise
  • Rooijendijk bouw
  • iquality
  • Van Kempen Advocaten
  • Fysiotherapie Cuijk Centrum
  • Jochems Machinery
  • Rombouts Schilderwerken
  • Autorijschool Johan Bos
  • Stoks Optiek
  • Hans Lemmens Tweewielers
  • StarLandscaping
  • Lake Invest
  • Tandartsenpraktijk Borger
  • Pizzeria Sphinx
  • Julian's Eethuis
  • De GROOT-Handel B.V.
  • Enorm Stevens
  • Pizzeria Istanbul
  • Prokol Protective Coatings BV
  • Coating Shop
  • Palettie Mannenmode
  • Jumbo Cuijk
  • JM-Productions
  • Jacobs Cuijk - Wonen en Slapen
  • Aviko
  • Teeuwissen
  • Bandenservice Cuijk
  • Expert Cuijk
  • Partycentrum De Bond
  • Rabobank Land van Cuijk
  • Hahebo
  • VCL Group
  • Plugro
  • Auto Jetten Cuijk
  • Café d'n Diño
  • Cruijsen ten Haaf
  • Bussers Installatie
  • Vrienden van SIOL
  • Primera
  • Schadenet van Eerden
  • Pannenkoekenhuis de 7 Dwergen
  • Baby and Joy
  • Bronsgieterij Kemner
  • Grassfit
  • Hofmans van Benthum
  • Klaver Expertise
  • Rooijendijk bouw
  • iquality
  • Van Kempen Advocaten
  • Fysiotherapie Cuijk Centrum
  • Jochems Machinery
  • Rombouts Schilderwerken
  • Autorijschool Johan Bos
  • Stoks Optiek
  • Hans Lemmens Tweewielers
  • StarLandscaping
  • Lake Invest
  • Tandartsenpraktijk Borger
  • Pizzeria Sphinx
  • Julian's Eethuis
  • De GROOT-Handel B.V.
  • Enorm Stevens
  • Pizzeria Istanbul
  • Prokol Protective Coatings BV
  • Coating Shop
  • Palettie Mannenmode
  • Jumbo Cuijk
  • JM-Productions